Zabawy z całego świata

Dobór odpowiednich zabaw to wyjątkowe zadanie każdego animatora. Zapoznaj się z naszą bogatą ofertą i odetchnij z ulgą – z takim wachlarzem możliwości na pewno znajdzie się wiele atrakcji dla Twoich małych gości!

Morska Olimpiada

Starcie najwybitniejszych piratów i piratek! Sprawdzimy naszą wytrzymałość fizyczną i umiejętność współpracy. Spróbujemy swoich sił w rozmaitych wyścigach – z balonami, z papuzim jajkem, skokach w workach, rzucie w dal i do celu, a celność poćwiczymy podczas strzelania z łuku. Na koniec oczywiście ceremonia olimpijska bo… WSZYSCY JESTEŚMY WYGRANYMI!

Wiek: 4-12 lat
Miejsce: Plener/Duży pokój
Liczba uczestników: 4-35
Czas trwania: około 30 minut

Gry Teambuildingowe – Zgrana załoga

Idealne na integrację uczestników – poznacie nasze przebojowe zabawy z pachołkami & hulahopami. Zastosujemy znane nam techniki, aby zespół stanowił jedno! Stworzymy drużyny i ich okrzyki, współpracujemy, a pod koniec znamy się już na tyle, że potrafimy się razem bawić.

Wiek: 4-99 lat
Miejsce: Plener/pokój 12m2
Liczba uczestników: 4-99
Czas trwania: około 30 minut

Kubeczkowe budowle & piracka katapulta

Uwielbiane przez dzieci kubeczki i wspólne budowanie piramid to nieodłączny element naszych animacji! Tak samo duże wrażenie robi nasza katapulta, za pomocą której strzelamy w nasze budowle. Piracki klimat i adrenalina to nasz przepis na świetną zabawę 😉

Wiek: 4-12 lat
Miejsce: Plener/
mały pokój
Liczba uczestników:
2-25
Czas trwania: około 20 minut

Pirackie DISCO

Skończmy z nudnymi piosenkami – mamy dla Was absolutne HITY, przy których zarówno dzieciom jak i dorosłym nogi same podpowiadają jak mają się ruszać. Tańczymy z chusteczkami pirackimi, co dodaje klimatu naszej imprezie i sprawia, że tańczymy śmielej.

Wiek: 2-99 lat
Miejsce: Plener/
duży pokój
Liczba uczestników:
2-99
Czas trwania: około 20 minut

Talerzykowe wyzwania

Krążąca kostka do gry znaczy tylko jedno – już zaraz może trafić do Ciebie, a to znaczy, że czeka Cię wyzwanie. Zabawa uwielbiana przez nieco starszych. Tworzona wspólnie z dziećmi, przez co zaangażowanie jest jeszcze większe, a sama rozgrywka daje masę śmiechu.

Wiek: 6-99 lat
Miejsce:
mały pokój
Liczba uczestników:
2-99
Czas trwania: około 20 minut

Co jeszcze?

ESCAPE ROOM
WODNE SZALEŃSTWO
ZABAWY Z LINĄ
RETRO ZABAWY
CHUSTA ANIMACYJNA
WARSZTATY PLASTYCZNE
ANIMACJE CYRKOWE